آخرین اخبار :
کد خبر : 28293 یکشنبه 21 شهريور 1400 صنعت
نیروگاه نکا

درخشش روابط عمومی نیروگاه شهیدسلیمی نکا در ارزیابی سالیانه وزارت نیرو

روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق نکا درسومین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی ­های صنعت آب و برق کشور در محور نوآوری و خلاقیت رتبه دوم را کسب نمود.

    روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق نکا درسومین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی ­های صنعت آب و برق کشور در محور نوآوری و خلاقیت رتبه دوم را کسب نمود.

ارزیابان و داوران اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو، عملکرد سال گذشته روابط عمومی شرکت مدیریت تولیدبرق نکا را در محور نوآوری و خلاقیت بین شرکتهای صنعت آب و برق کشور حائز کسب مقام دوم شناختند.

به همین مناسبت صدیقه ببران مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو با اهداء لوح تقدیر به سیدمیثم عمادی رئیس اداره روابط عمومی شركت مدیریت تولید برق نكا از تلاش مجدانه و مؤثر ایشان و همکاران روابط عمومی آن مجموعه قدردانی و ابراز امیدواری نمود که ادامه این مسیر شاهد ارتقای روزافزون عملكرد روابط عمومی های وزارت نیرو در خدمت به مردم شریف ایران اسلامی خواهدبود.

در این دوره از جشنواره، آثار 127 شرکت در 14 محور انتشارات و مستندسازی، ارتباط درون سازمانی، حضور در فضای مجازی، ارتباط با پایگاه خبری وزارت نیرو(پاون )، ارتباط با رادیو و تلویزیون اینترنتی، فرهنگ سازی و آموزش همگانی، تبلیغات محیطی ورسانه­ای، ارتباط با رسانه­ها (دیداری ،شنیداری ، مکتوب و مجازی )، جشنواره و نمایشگاه، آموزش همکاران روابط عمومی واصحاب رسانه، مدیریت و برنامه ریزی، پژوهش و افکار سنجی، نوآوری و خلاقیت و پویش #هرهفته_ الف _ ب_ ایران مورد داوری قرار گرفت .

  مراسم اختتامیه جشنواره و اهدای جوایز روابط عمومی های برتر از طریق ویدیوكنفرانس و با حضور جمعی از مدیران عامل و مدیران روابط عمومی­های شرکتهای صنعت آب و برق سراسر کشور برگزار شد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها