آخرین اخبار :
کد خبر : 1061 شنبه 5 خرداد 1397 سیاست
استاندار مازندران در نماز جمعه کیاسر

در مقطع تاریخی خاصی از انقلاب اسلامی قرار داریم/ به مردم اعتماد کنیم و از سیاست های تنگ نظرانه دست برداریم/ نیاز به اشتغالزایی در منطقه چهاردانگه داریم

استاندار مازندران در جمع نمازگزاران جمعه کیاسر چهاردانگه گفت : هر موقع هجمه دشمن به سوی ما سنگین است اطمینان داشته باشید که مسیر حرکت مان درست است و هر وقت ثنا گویی ما را می کند باید بدانیم در مسیر انحرافی هستیم. ‎

مهندس اسلامی با اشاره به سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) علیه گفت : حضرت امام خمینی(ره) با حرکت عظیم و تاریخی خود ما را با مسئولیت و وظیفه خودمان آگاه کرد.
وی افزود : امروز دشمنان با شعارهای قشنگ مشغول تشویش اذهان عمومی بر علیه انقلاب هستند و افکار عمومی را فریب می دهند و الحمدلله آگاهی، پایداری و مقاومت در جهت پیاده کردن اعتقادات و پیشرفت کشور و انقلاب به صورت شایسته توسط شما مردم عزیز عملیاتی شده است .


مقام عالی دولت در استان تاکید نمود : در چهلمین سال پیروزی انقلاب ضرورت دارد تا نوسانات و کاستی ها را که موجب رخنه و سو استفاده دشمن می شود بر طرف کنیم و با مشارکت مردم مشکلات اقتصادی را مرتفع کنیم.


اسلامی تصریح نمود : باید قدرت اقتصادی مردم را با تقویت اقتصاد مردم پایه ارتقاء دهیم در چهاردانکه فرصتهای اقتصادی متعددی داریم و دلیلی ندارد که در این منطقه جوان بیکار داشته باشیم .
استاندار مازندران تاکید کرد : از سیاست های تنگ نظرانه دست برداریم نگاه ما باید اعتماد به مردم باشد و نیاز به اشتغالزایی در منطقه چهاردانگه داریم و از اراضی شیب دار منطقه باید به خوبی استفاده کنیم .
استاندار مازندران از عدم حضور مدیران در جمع مردم و در نماز جمعه گلایه کرد و گفت : مدیران باید در بین مردم باشند و مشکلات مردم را بررسی و کارگشایی کنند .


وی به 12 محور اقتصاد مقاومتی مصوب در استان اشاره کرد و گفت همه این موارد باید در منطقه فعال شود و از تسهیلات ارزان قیمت برای توسعه تولید و ایجاد اشتغال بهره گیری شود .


وی از توسعه باغداری ،دامداری و کشاورزی ، گردشگری و طبیعت گردی و صنعت به عنوان محورهای مهم برای توسعه اشتغال در منطقه چهاردانگه یاد کرد و گفت : برای بررسی مشکلات شهرک صنعتی کیاسر روز یکشنبه یک هیئت کارشناسی و تصمیم گیر وارد کیاسر شده و کلیه مسائل شهرک را بررسی و تصمیمات لازم را خواهد گرفت .


اسلامی از ایمن سازی جاده ساری - کیاسر خبر داد و گفت: حل مشکلات حوزه راه و آب و بهداشت و درمان منطقه چهاردانگه وکیاسر از جمله اولویت های ماست و این موضوعات را پیگیری می کنیم 

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها