آخرین اخبار :
کد خبر : 47588 یکشنبه 20 خرداد 1403 سیاست
استاندار مطرح کرد

مواد اولیه و قطعی برق مهم‌ترین مشکلات شهرک‌های صنعتی مازندران

استاندار مازندران توسعه واحدها، تامین مواد اولیه و قطعی برق را مهم‌ترین مشکلات واحدهای صنعتی استان عنوان کرد و گفت: مجموعه‌های صنعتی و واحدهای تولیدی با سه چالش عمده مواجه هستند.

یوسف نوری ۲۰ خرداد در بازدید از واحدهای صنعتی استان، اظهار کرد: شهرک‌های صنعتی باید توسعه یابند همچنین باید با سازو کار قانونی واحدهای راکد، برای توسعه به واحدهای فعال واگذار شوند.

نماینده عالی دولت در مازندران تامین مواد اولیه را از دیگر مشکلات واحدهای صنعتی در استان دانست و افزود: با توجه به اینکه بعضی از مواد اولیه در انحصار برخی از تامین کنندگان است، باید از طریق وزارت مربوطه پیگیر شود تا تولیدکننده دغدغه مواد اولیه نداشته باشد.

نوری قطعی برق را یکی از مشکلات واحدهای تولیدی عنوان کرد و گفت: استان مازندران در انتهای خط برق قرار دارد و به همین خاطر دچار تنش برقی است.

استاندار مازندران در خصوص رفع موانع و چالشهای پیش رو واحدهای صنعتی، اظهار کرد: بحث توسعه مجموعه‌های صنعتی در استان با پیگیری فرمانداران و کمک شهرک‌های صنعتی استان حل و فصل می‌شود؛ موضوع تامین مواد اولیه و قطع برق را شخصا از طریق دو وزیر صنعت و نیرو پیگیری خواهم کرد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها