آخرین اخبار :
کد خبر : 47573 یکشنبه 13 خرداد 1403 اجتماعی
مدیرکل بهزیستی مازندران:

آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت ۱۷ خرداد برگزار می‌شود

مدیرکل بهزیستی مازندران از برگزاری نخستین آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت روز پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه جاری در مازندران همزمان با سراسر کشور خبر داد.

فریبا بریمانی امروز در گفت‌وگویی با خبرنگاران اظهار کرد: نخستین آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت زیر پوشش سازمان بهزیستی برای جذب این افراد در دستگاه‌های اجرایی همزمان با سراسر کشور روز پنجشنبه مورخه ۱۷ خرداد در استان مازندران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۴۵۰ نفر از افراد دارای معلولیت زیر پوشش بهزیستی استان مازندران در این آزمون به رقابت خواهند پرداخت، اظهار کرد: محل برگزاری آزمون برای آقایان و بانوان دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی ساری به آدرس؛ ساری، جاده دریا-کیلومتر ۹ جاده خزر آباد است.

مدیرکل بهزیستی مازندران تصریح کرد: تمهیدات مناسب سازی شده آزمون به‌منظور برگزاری هرچه بهتر با همراهی ۶۳ منشی یاریگر شامل ۲۸ زن و ۳۵ مرد، ویژه افراد دارای معلولیت و ۲ نفر مترجم زبان اشاره ویژه ناشنوایان با هماهنگی جهاد دانشگاهی اندیشیده شده است.

این مسئول از اسکان ۸۰ نفر از داوطلبین که فاصله زیادی با محل برگزاری آزمون دارند خبر داد و گفت: مجتمع فرهنگی و آموزشی شهید بهشتی بهزیستی کشور در شهرستان ساری جهت اسکان و همچنین وسیله ایاب و ذهاب مورد نیاز نیز در روز آزمون برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شد.

وی با بیان اینکه کارت شرکت در آزمون‌ از روز سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع‌رسانی جهاد دانشگاهی قرار گرفت، خاطرنشان کرد: داوطلبان برای حضور در جلسه امتحان باید از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و بر اساس آدرس تعیین شده بر روی کارت و با در دست داشتن کارت ملی به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

مدیرکل بهزیستی استان در پایان گفت: فرآیند برگزاری آزمون از ساعت۷:۳۰ دقیقه صبح آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان قبل از ساعت ۹ صبح بسته خواهد شد، لذا همه متقاضیان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها