آخرین اخبار :

درباره ما

درباره پايگاه خبر مازندران

هدف از تاسيس اين پايگاه خبري تجميع تمامي اخبار دستگاه‌هاي استان در يک صفحه مشخص است به طوري که با مشاهده اين صفحه از تمامي رويدادها، اطلاعيه‌ها و وقايع دستگاه‌هاي اجرايي مازندران مطلع شد.

رونمايي از پايگاه خبري http://khabaremazandaran.ir در روز 28  ارديبهشت 1393 مصادف با روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي در مراسم همايش مديران روابط عمومي‌هاي مازندران تحت عنوان«فرهنگ روابط عمومي و روابط عمومي فرهنگي» در سالن شهيد هراتي اداره کل فرهنگ و  ارشاد اسلامي استان مازندران با حضور دکتر بابک دربيگي رئيس مرکز روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارت ارشاد و مشاور ارشد وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، حجت‌الاسلام عباسعلي ابراهيمي مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي و دکتر يونسي معاون سياسي و امنيتي استاندار مازندران برگزار شد.
دکتر دربيگي با تمجيد از اين اقدام مجتمع فرهنگي ديجيتال استان مازندران، آن را يک ايده نو و بديع خواند که تاکنون در هيچ استان کشور اجرا نشده است. وي همچنين  اظهار اميدواري کرد که اين پايگاه خبري با همکاري تمامي سازمان‌ها و ادارات به يک پورتال جامع و کامل تبديل و به عنوان الگويي در ديگر استان‌ها نيز اجرا شود.

شماره مجوز 93/29734 به تاريخ 1393/12/09

شناسه مجوز : 74204  و نام مجوز خبر مازندران.


E-mail: z.kardar@gmail.com

Phon: 33375145

مدير مسئول: ذبيح اله کاردر بالادهی    09111534366

آدرس دفتر: ساری ، بلوار امام رضا(ع) ، کوچه شهید بخشی ، روبروی دبستان عبادت